Zakończyliśmy drugą ankietkę. Ciekawiło mnie jakie jest Twoje zdanie o materiałach na stronie. W sensie o jakim stylu chcesz się więcej dowiedzieć. Wyniki? Prezentuje poniżej.
nauka plywania ankieta nr 2 wiecej o stylu plywackim Przyznam iż spodziewałem się lekko innych wyników. Spodziewałem się iż będzie o wiele więcej głosów na podstawy.

Zdziwiło mnie, że jest niedosyt na kraula. Tak można o nim pisać cały czas, ale aż taki niedosyt? 🙂

Co do żabki to byłem pewien, że będzie na pierwszym miejscu. W sumie prawie nic nie napisałem o stylu klasycznym, a wiem że wiele osób uwielbia nim pływać. Ba, parę osób wysłało mi na maila pomysły i linki na artykuły na temat żabki także jest presja by pisać 🙂

Styl grzbietowy standardowo 3cie miejsce 😉

Fajnie, że jest zainteresowanie stylem motylkowym (delfinem). Skubany trudny styl, nie tylko z perspektywy zgrania całego ciała ale także z perspektywy utylizacji mięśni.

Jeśli masz jakieś własne przemyślenia które chcesz dodać do wyników tej ankiety to proszę zostaw je w komentarzu. Swoją drogą jeśli masz pomysł na nową ankietę to też możesz dodać to w komentarzu 🙂 Chwilowo nie mam pomysłów na ankietę.